POWER PRO — Jedzenie sportowe

O firmie

Firma Power Pro jest dobrze znaną, dynamiczną marką handlową, produkującą bezpieczne oraz jakościowe wyroby, posługując się dla tego technologiami holenderskiej firmy o tej samej nazwie. Dzięki wsparciu holenderskich instytucji badawczych, firma rozpoczęła własną produkcję w Polsce, rygorystycznie dotrzymując się wszystkich opatentowanych reguł technologicznych.

Innowacyjne metody i zasady są opracowane najlepszymi ekspertami w dziedzinie żywienia sportowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na poziomie europejskim. Jakość produktów Power Pro spełnia najwyższe standardy i potwierdzona jest przez odpowiednie dokumenty i certyfikaty. Baza produkcyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt i laboratoria, obsadzone przez wykwalifikowanych techników i mikrobiologów. Fachowcy firmy monitorują pracę sprzętu, jakość surowców i produktów, oraz ich zgodność z najdokładniejszymi normatywami.

Firma zaopatruje się w europejskie surowce perfekcyjnej jakości, witaminy oraz minerały, suplementy ziołowe, w Holandii, Francji i Szwajcarii. Wszystkie produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić każdą potrzebę czynności fizjologicznych organizmu człowieka. Power Pro – dostępne sportowe odżywki dla zrównoważonej diety sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Nie spoczywamy na laurach i pracujemy nad udoskonaleniem standardów jakości, rozwojem technologii i preparatów, zwiększających zakres i funkcjonalność produktów.

Power Pro wytwarza wiele produktów – białka, gainery, bary, kompleksy aminokwasów, palniki tłuszczu, i inne przydatne dodatki. Pozwalają one zapewnić zrównoważoną dietę, szybko odzyskać energję po wysiłku, uzupełnić brak niezbędnych składników odżywczych, stworzyć optymalne tło metaboliczne oraz po prostu zachować zdrowie. Coraz więcej profesjonalistów w dziedzinie medycyny sportowej uznają za niezastąpione włączenie do naszej diety specjalnych układów, skutecznie i naturalnie pomagających wzbogacić jedzenie i równomiernie dystrybuować składniki odżywcze na cały dzień. W tym celu produkujemy nasze wyroby.