POWER PRO — Jedzenie sportowe

O FIRMIE

bn5a66-min-1-4554min

O FIRMIE

Power Pro to międzynarodowa firma działająca na rynku sportowego jedzenia od 2012 roku, która za ten czas już stała liderem w tej dziedzinie. Firma jest popularną dynamicznie rozwijającą marką, która sprzedaje bezpieczne produkty wysokiej jakości. Cenimy zaufanie naszych klientów, dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów sportowego jedzenia. Pod znakiem towarowym Power Pro dzisiaj są produkowane kilka pozycji, wśród których znajdziemy białka i sportowe napoje gazowane. One zapewniają zrównoważoną dietę, pozwalają szybko odnowić siły po wysiłku, zmniejszyć niedobór niezbędnych składników odżywczych, stworzyć optymalny metabolizm, dbać o zdrowie. Coraz więcej specjalistów w dziedzinie medycyny i sportu uznają korzyść specjalnych suplementów diety, które skutecznie i naturalnie pomagają wzbogacić posiłek oraz równomiernie rozdzielają składniki odżywcze w ciągu dnia. W tym celu produkujemy nasze towary. Jedzenie sportowe Power Pro zostało wypracowane przez naukowców z Niderlandów, Szwajcarii i Francji. Oni pragnęli poprawić wskaźniki sił i wytrzymałości podczas intensywnych treningów o to im się udało. Innowacyjny przepis na sukces w latach 80-tych opracował były komandos. Dowiedział się, że zwykłą dietę należy uzupełnić specjalnymi składnikami sportowymi, i wtedy wysokie wyniki w sporcie są gwarantowane.
Firma Power Pro jest nie tylko producentem sportowego jedzenia, ale również bierze udział w kształtowaniu zdrowej i sportowej kultury, uczestniczy w prezentacjach i targach. Stale prowadzimy dialog z klientami, wiemy i bierzemy pod uwagę wszystkie preferencje, ponieważ chcemy dołączyć do kultury zdrowego trybu życia każdego.
Z nami osiągniesz pożądanych wyników, poprawisz zdrowie i samopoczucie, zapewnisz energię swojemu organizmowi. Rozwijaj się z Power Pro i bądź zdrowym i pięknym! Zostań mistrzem!

MISJA

Działalność firmy skierowana jest na rozwój kultury aktywnego trybu życia i kształtowanie tendencji zdrowia w społeczeństwie. Chcemy inspirować i motywować ludzi do nowych osiągnięć, aby poprawić jakość życia. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci zanurzyć się w fantastyczny świat zdrowia i sportu, uzyskać harmonię między rozwojem osobistym a fizycznym. Dlatego pod czujnym okiem ekspertów tworzymy unikalne receptury z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na wysokim poziomie. Nadążamy za innowacyjnymi trendami na rynku jedzenia sportowego i bierzemy pod uwagę wszystkie cechy i życzenia naszych klientów, aby dostosować się do ich potrzeb.

JAKOŚĆ

Obecnie w zakresie jedzenia sportowego szybko rozwijają się badania w dziedzinie fizjologii, biochemii oraz innych nauk. Firma Power Pro monitoruje naukowe podejścia w tworzeniu specjalistycznych produktów i w swojej produkcji kieruje się nowoczesnymi zasadami medycyny i biologii. Tworzymy specjalistyczne produkty o podwyższonej wartości żywieniowej i biologicznej, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość. Ona zależy nie tylko od uprawy i przetwarzania surowców, a i również od technologii produkcji i dalszego przechowywania. Stosujemy tylko przyjazne dla środowiska surowce, które poprawiają właściwości funkcjonalne i użytkowe. Kupujemy surowce najwyższej jakości od producentów, którzy mają certyfikat o standardzie międzynarodowym GMP (Good Manufacturing Practice): europejski koncentrat białka, hydrolizat kolagenu Rousselot SAS (Francja), kompleks witaminowy DSM Nutritional Products (Szwajcaria). Specjaliści do spraw jakości przeprowadzają rutynowe kontrole i badania niezbędne do certyfikacji, a cała produkcja odbywa się zgodnie z ustalonymi medycznymi kryteriami bezpieczeństwa. Wszystkie produkty posiadają udokumentowane potwierdzenie bezpieczeństwa i jakości.